top of page

BİLİNÇALTI KODLAMA

Bu devasa kozmik alemde yalnız değiliz, bizler bu muhteşem ahengin birer parçasıyız ve tam da olması gereken yerde ve zamanda ve en güzel formda var olduk, kendimizi bu ahengin ve kozmik dengenin bir parçası olarak görebilir ve ona göre davranabilirsek, hayatımız da bu ahenge göre şekillenir ve muhteşem bir orkestranın bir parçası olabiliriz, ya da evreni tesadüfler zincirinden ve karmaşa ve haksızlıklardan ibaret görür ve bu karmaşanın bir parçası olarak hayatımıza devam edebiliriz, tabi ki bu da bir tercih, neticede kendi hayatımız ve olmak istediğimiz yer bizim tercihlerimizle şekillenir, şimdi ve sonrasında da ortalama birçok insanın yaptığı gibi hayatınızdaki birçok şeyden yakınmaya devam ederek bu kaosun parçası olmaya ve hatta bundan ilginç bir biçimde zevk de almaya devam edebilirsiniz , ya da bizimle birlikte hoş geldin yeni ben ve yeni hayatımın ilk günü, diyebilirsiniz. Şimdi eğer bizimle birlikte bu yolculuğa çıkmaya hazırsanız, bizi arayın ve yeni yaşamınızın ilk gününe merhaba diyerek başlayın. HOŞGELDİNİZ! 

FARKINDALIK & UYUM 

Bilinçaltı kodlama seanslarımızda, önce kendi benliğinizin sonra da benliğinizi saran evrenin farkına varmanız konusunda rehberlik yapıyoruz, kendi durduğumuz yeri ve durduğumuz yerin evrenle olan bağını anlamadan, geleceğimize yön vermek çok zor. Kendi potansiyelimizi keşifle başlayan bu yolculuk da evrenle olan bağımızı da hissetmeye ve fark etmeye başlayacağız. Ne istediğimizi, nereden ve nasıl istememiz gerektiğini öğreneceğiz ve bu düşünceleri bilinçaltımıza kodlayacağız.  Hayatı ve kendimizi sorgulamaktan ve suçlamaktan vazgeçip, affetmeyi ve anlamayı hayatımıza katacağız. Biz istesek de istemesek de, ya da hiç farkına varmasak da evrenin muhteşem bir dengesi ve akış yönü var. Bu doğal akış  yönünü keşfettiğimiz ve onunla mücadele yerine uyumu seçmeyi becerebildiğimiz kadar, huzur ve mutluluk adına ihtiyacımız olan ne varsa hayatımıza katabiliriz. Bu evrende her derdin bir çaresi, her sorunun da bir cevabı var, yeter ki doğru soruları soralım ki evren de bize doğru cevapları versin. 

Bilinçaltı kodlama sistemimiz, öncelikle probleminiz neyse onun tespiti (genelde problem olarak telaffuz ettiğim birçok problem, aslında bir sonuçtur, asıl problem, bu sonucu doğuran nedenlerdir),  problemlerin bilinçaltınızdan temizlenmesi, problemlerin yerine çözümlerin yerleştirilmesi ve isteklerimizin bilinçaltına kodlanması amaçlanmaktadır. Bilinçaltımız ve bilinçli aklımız aynı şeyi söylediği zaman buna evrenin cevabı da aynı şiddette olumlu olacaktır. Vücudumuzdaki her bir hücre bizim için harekete geçecek ve örneğin bir hastalık durumu varsa top yekün mücadele edecektir. Sonuç olarak yaşamınızda muhteşem bir değişim yaşayacaksınız. Unutmayın dermansız bir dert yok bu alemde.

3249d09dc1ee8e9d21d4a69fe9e3ccaa[1].jpg

Özel Yaşamınızdaki sorunlar

Sağlık Sorunlarınız

Aşk

Para

Kariyer

Başarı

Hayatınızda yaşadığınız bütün problemlerin, bilinçaltında bir yansıması ya da diğer bir deyişle çekirdek inancı vardır ve bunlar bazen bağımsız bazen birbirine bağlı çekirdek inançlardan ibarettir. Bilinçaltında var olan bu çekirdek inançlar, "hayat" dediğimiz rutini oluşturur. Sihirli dokunuş bilinçaltı programlama seanslarıyla bilinçaltınızda var olan bütün negatif inançların yerine olmasını istediğiniz pozitif inançları yerleştiriyoruz. İlk seans dan itibaren hayatınızdaki değişime inanamayacaksınız.

Sihirli Dokunuş Bilinçaltı Kodlama 

  • Olumlama cümleleri gerektirmez

  • Kelimelerle yapılır

  • bilinçaltınıza kodlanan kelimeler, sizin buna inanıp inanmamanız dan bağımsız olarak çalışır ve bunun için olumlama çalışmalarında olduğu gibi 21 gün gibi bekleme süreleri yoktur, seans bitiminde bilinçaltınız sizin için çalışmaya başlamıştır bile

  • Her kelimenin, her bilinçaltındaki yansıması aynı değildir, bu yüzden aynı kelimeler farklı bilinçaltında farklı tepkilere yol açar. Örneğin mutluluk kelimesinin karşılığı , bir anne için çok iyi bir anne olmak, bir iş kadını için işinde başarılı olmak olabilir. Mutlu olmak isteyen bir anne bunun sonucunda iyi bir anne ve fakat eşiyle ilişkisinde mutsuz olabilir, ya da mutluluk isteyen biri işinde başaralı ama aşk yaşamında mutsuz olabilir. Bu yüzden herkes için özel bir durum tespiti ve doğru kodlama istenen sonuçlar için çok önemlidir

bottom of page