top of page

Bilinçaltı Haritası

Hepimiz yaşam kalitemizi arrttırmak ve daha mutlu huzurlu bir yaşam sürmek istiyoruz, aşk, para, sağlık, başarılarla dolu bir hayat, hem işte hem aşkta. Fakat bu isteklerimizin zihnimizdeki kodlanması ve enerji yükü, pek çok zaman aynı paralelde olmayabiliyor. Bilinçaltımızda kodlanan alt benliğimiz bizi biz yapan, duygu ve düşüncelerimizi, davranışlarımızı ve dahası evrene verdiğimiz mesajı etkiliyor, böylece genelde dilimizle söylediğimizle, yaptıklarımız arasında, ya da olmasını istediğimizle olanlar arasında hep bir çelişki ve karmaşaya neden oluyor, evrene verdiğimiz çelişkili mesajlara çelişkili cevaplar alıyoruz. Örneğin çok paramız olsun istiyoruz, bir yandan da paradan nefret ediyoruz içten içe, insana zarar veren, herşeyi yaptıran bir meta olarak görüyoruz parayı, bu çelişkili duruma evrenden ne cevap gelecek belli değil, en azından enerjimizi zayıflatıyor bu çelişki, isteksiz, zayıf,naif ince bir vızıltı seviyesinde kalıyor enerjimiz. Yani hemen hemen birçok noktada olacağına aslında inanmadığımız duaları yapıp duruyoruz. Bilinçaltı haritamız bize, duygusal, fiziksel, maddi, manevi, hayatımıza dair her ne varsa, onların alt benliğimize nasıl kodlandığını, bilinen kişiliğiniz ve bunun alt benlikteki yansıması nedir, aşk, para,sağlık, aile, sevgi, başarı, mutluluk v.s gibi düşüncelerimize, duygularımıza, vücudumuza hükmeden olguların bilinçaltımızda nasıl kodlandığını gösteren bilinçatına analiz ve raporlama sistemidir. Bilinçaltı haritamız bize hayatımızda var olan ya da olası problemlerin, bize dönük nedenlerini görmemizi ve gerekli önlemleri almamızı sağlar. Örneğin, bir danışanımız, sürekli hasta olmaktan muzdarip, sağlığına çok dikkat ediyor, iyi besleniyor, kötü alışkanlıkları yok, ailevi kalıtsal hastalıkları yok ve fakat tıbben görünen bir problem olmamasına rağmen çok sık hasta, yaptığımız çalışma sonrasında, çocukluğunda anne-baba ilgisizliğinden muzdarip olduğunu tespit ettik, hastalandığında ailesinin ona maksimum ilgi gösterdiğini ve her istediğinin yapıldığını. Bu durumu çocuğun bilinçaltı şöyle kodlamış, hastalık = ilgi. Bu danışan ne zaman ilgi isterse, bilinçaltı bunu hastalık ihtiyacı olarak algılayıp, danışanı hasta etmek için elinden geleni yapıyor. Sizin de hayatınızda bir şeyler sürekli ters gidiyorsa bunun çok büyük ihtimalle bilinçaltınızda sizce tamamen alakasız sayılabilecek bir sebep den dolayı  farklı bir kodlaması olabilir. Kısaca anlatmak gerekirse, “ Bilinçaltı Haritası”, bir nevi “check-up” sistemidir hayata ve size içten bakış açısıdır.

 

Bilinçaltı Haritasında

  • Sebebi teşhis edilemeyen fiziksel, yada ruhsal hastalıklar

  • Hayatınıza yerleşmiş kısır döngüler

  • Aşk hayatınızda karşılaştığınız problemler (aldatılma, saplantı, bağlanamama gibi)

  • Aile yaşamınızdaki geçimsizlikler, iletişim bozuklukları

  • İş ya da eğitim hayatınızda yaşanan başarısızlıklar

  • Korkular, endişeler, huzursuzluklar

  • Yaşam kalitenizi, huzurunuzu bozan sosyal yaşam ve iletişim problemleri

Bu harita bize hangi konularda kendimizle çelişkiye düştüğümüzü göstermesi bakımından özlediğimiz yaşama kavuşmanın ilk adımı olabilir,  kendi başına tedavi amacı gütmez, sadece hayatınızda problem olarak gördüğünüz alanların bilinçaltında var olan yansımalarını tespit eder. Bu tespitlerden sonra, Access Bar, NLP, Bioenerji, Bilinçaltı Kodlama Sistemi gibi, size uygun olan bir çözüm önerisi tarafınıza sunulacaktır.

Bilinçaltı Haritası Nasıl Hazırlanıyor:

Bizimle e-mail yada whats-up iletişim hattından irtibata geçtiğinizde, ya da aşağıdaki formu doldurduğunuzda sizinle ilettiğinizde, sizinle iletişime geçip uygun randevu saati ayarlıyoruz ve o saatte, isterseniz ofisimizde, isterseniz internet üzerinden web-cam aracılığıyla online yaklaşık 45 dakikalık bilinçaltı seansı gerçekleştiriyoruz ve neticesinde "bilinçaltı haritanızı" sizinle paylaşıyoruz. Bilinçaltı haritası ile bilinçaltı kodlarınızı  öğrenerek yaşamınızı pozitif yönde şekillendirip, önünüzdeki engelleri kaldırıp, muhteşem bir hayata evet diyebilirsiniz.  

Kayıt

Kayıt olmak için lütfen aşağıdaki bilgileri doldurun.

Cinsiyet
bottom of page