top of page

Farklı bir bakış açısı

Access hayatla ilgili farklı bir bakış açısıdır. Hatalı olmadığınız, bildiğiniz ve bilincin her şeyi değiştireceği temeline dayanır. Artık daha fazla kendinize yapışıp kalmadığınızda ve sıkışmış olduğunuza inanmadığınızda size olasılıklara erişim verir. Eğer bütünüyle olasılıklara sahip olsaydınız ne yaratırdınız?

Bilinç nedir?

Bilinç her şeyi içerir ve hiçbir şeyi yargılamaz. Access'in amacı bir bilinç ve birlik dünyası yaratmaktır. Sizi, herhangi bir şey hakkında hiçbir yargınız olmaksızın tümüyle farkındalığa erişiminizin olacağı yere ulaştırmaktır. Eğer hiçbir şeyle ilgili yargınız olmazsa o zaman her şeye olduğu gibi bakarsınız; olmasını istediğiniz gibi ya da öyle olması gerektiği gibi değil, sadece olduğu gibi. 
 

Bilinçlilik, hayatınızın her anında kendiniz ya da herhangi biri hakkında yargısız olarak mevcut olma yeteneğidir. Her şeyi alıp kabul etme, hiçbir şeyi reddetmeme ve hayatta arzuladığınız her şeyi - şu anda sahip olduğunuzdan daha büyük ve hayal edebileceğinizden daha fazla - yaratma yeteneğidir.

Cevap bu değildir

Access Bars pek çok insanın hayatlarında büyük değişimler oluşturduysa da Access kendini, tek yöntem olarak ilan etmemiştir. Access sizin için doğru olanı bilmeniz için sizi güçlendirir. Sizin bildiğinizi bilmenize izin verir.

Access hayatınızın ortaya çıkabilecekleri şekli bildiğiniz şekilde ortaya çıkmayan parçalarını değiştirmek için sürekli gelişen bir yöntemdir. Sizin sormadığınız sorulara sahiptir. Access iradesizler veya korkaklar için değildir. Eğer geçekten kendiniz olma, kendi olağanüstülüğünüz, harikuladeliğiniz olma cesaretiniz ve arzunuz varsa, belki Access sizin için olabilir.

  • Eğer hayatta ki amacınız eğlenmekse, neyi değiştirirdiniz?

  • Eğer bugün hayatınızı kutluyor olsaydınız, neyi seçerdiniz?

  • Şimdiye kadar göz önünde bulundurmadığınız daha başka ne mümkündür?

Bu web sitesi üzerinde sunulan bilgiler, araçlar ve teknikler Access'in sunduklarının küçük bir tadıdır. Eğer hayatınızda bir şeyleri işinize yaraması için, işinize yaraması gerektiği şekilde alamadığınız alanlar varsa o zaman bir Access eğitim seminerlerimize veya çalışmasına katılarak, henüz üstesinden gelemediğiniz sorunlar konusunda size daha fazla netlik sağlamak için sizinle çalışabiliriz.

Farzedelim?

Birçoğumuz tüm hayatımızı cevap aramak için harcıyoruz. Doğru yapmak için. Yanlış olmamak. Başka bir şey mümkünse ne olur? Soru, aradığınız cevap ise ne olur? Bir soru her zaman güçlenir, bir cevap her zaman güçsüzdür.

 

Access'te temel bir araç soru olarak yaşıyor. Tüm olasılıkları keşfetmekle ilgilidir. Merak macerasına açık olduğunuzda, her şey mümkün olur ve yaratmak ya da değiştirmek istediğiniz her şey tamamen kolaylıkla gerçekleşebilir.

Tek önemli fark, sorduğunuzda bunun gerçek bir soru uzayından olması gerektiğidir. Soru işareti eklenmiş bir cevap değil. Açık uçlu bir soru, farklı olasılıklar kümesine, sonsuz olasılık kümesine kapı açar.  

 

  • “Benim neyim var?” Sorusunu sormak yerine, “Ben de neler var?

  • “Daha kötüye gidebilir mi?” Diye sormak yerine “Bundan daha iyi nasıl olur?” Diye sorun.

  • “Burada hiçbir şey değişmeyecek” yerine “Hiç düşünmediğim başka ne mümkün?” Diye sor.


Bir soru sormak size neyin mümkün olabileceği, yapabileceğiniz seçimler hakkında bir farkındalık verir. Bir çözüm aramak, doğru cevabı aramanızı sağlar. Neredeyse hiçbir zaman doğru bir cevap yoktur ve bu yüzden size en vahşi hayallerinizin çok ötesinde bir dizi olasılık gösterecek soruları sormak yerine, neyin mümkün olabileceğini düşünmekle kendinizi bağlarsınız.

 

Access Bars Nedir?

Access bars kafamızdaki 32 noktaya hafif dokunuşlarla yapılan bilinçaltı temizliği enerji çalışmasıdır. (sifa,cinsellik, para, farkındalık, yaratıcılık, beden gibi noktalar ) Access consciousness, Amerika da Gary Douglas tarafından ortaya çıkan ve Dr.Dain Heer ile birlikte geliştirilerek dünyaya yayılan bir sistemdir. Access daha fazla bilince erişmeyi kolaylaştırmak için tasarlanmış prosesler ve araçlar setidir.

Yargılardan uzak,olumlu veya olumsuz bizi kilitleyen , daha ötesine geçmemize izin vermeyen her türlü durum, duygu, düşünceden bizi sıfır noktasına taşımayı sağlayan çok etkili bir araçtır Bars…. Bilince bizi taşır.
Bilinç :yaşamımızda her anda kendimizi veya başka birini yargılamadan var olma yeteneğidir .
Her şeyi alma ,hiçbir şeyi reddetmeme ve hayatta arzuladığınız her şeyi – şu anda sahip olduğunuzdan daha büyük ve hayal edebileceğinizden daha fazla olan bir şeyi – yaratma yeteneğidir.
Olmasının mümkün olmadığına karar verdiğimiz her şey olmak için Access bars bize kapıları açmayı gösterir. …
Bars yaptıkça ve Bars seansı aldıkça ,beynimizde depolanan kutupluluğun elektrik yükü ortadan kalkar.
Barslarımız çalıştıkça beyin dalgaları yavaşlar. Hamilelerde çok etkili bir araçtır. Kolay, rahat ve sakin doğum sağlar.
Özellikle dikkat eksikliği ve hiper aktivite bozukluğu olanlarda hayatı kolaylaştırıcı etkisi vardır.

Seçim dünyası, tüm olasılıkların yaratabileceğiniz bir yer haline geldiği yerdir. Seçtiğinizde, olasılıkların kapısını açarsınız. Olasılığı seçtiğinizde, kapıyı daha büyük bir şekilde açarsınız. Daha fazlası için. Daha önce hiç düşünmediğiniz veya almadığınız şekillerde size teslim edebilecek bir şeye.

- GARY DOUGLAS

Hayatınızın ve yaşamınızın
"EVREN, GÖSTER Bana BAŞKA NE OLABİLİR" serüveni hakkında olup olmadığını hayal edebiliyor musunuz? 

 - DAIN HEER

Hiçbir sorun onu yaratan aynı bilinç seviyesinden çözülemez  

- EINSTEIN 

bottom of page